Nadeszła jesień. To najwyższy czas na rozpoczęcie planowania jednej z najważniejszych nocy w ciągu całego roku – Sylwestra. Warto już teraz zastanowić się, gdzie chcemy spędzić ten wyjątkowy czas. Jeżeli planujemy Sylwestra wyjazdowego, to możemy na spokojnie zacząć szukać i rezerwować miejsca. Potem może okazać się, że jest po prostu za późno. Opcji wyjazdowych jest mnóstwo. Postaramy się przekonać was dzisiaj do Sylwestra w górach. Jakie argumenty przemawiają za takim rozwiązaniem?

Fantastyczny klimat

Polskie góry wyróżniają się niepowtarzalną atmosferą i zabawa sylwestrowa musi być tutaj udana. Góry oferują nam doskonale przygotowane trasy narciarskie i atrakcyjne szlaki turystyczne. 31 grudnia spędzimy czas na hucznej zabawie, ale również w  pozostałe dni możemy wykorzystać na aktywny wypoczynek lub błogi relaks. Atrakcji sportowych jest w górach, co nie miara. Do najbardziej popularnych należy jazda na nartach lub snowboardzie oraz górskie wędrówki. Przebywając na świeżym powietrzu cały czas będziemy otoczeni przepięknymi górskimi krajobrazami. Południowa Polska to w zasadzie jedyne miejsce na mapie naszego kraju, gdzie możemy mieć gwarancję białego Sylwestra. Śniegu w górach z pewnością nie zabraknie. Nie bez znaczenia pozostaje również cudowne, a także świeże, górskie powietrze. Możemy cieszyć się nim szczególnie w mniejszych kurortach. Na Sylwestra w górach możemy zabrać rodzinę oraz paczkę dobrych znajomych albo ukochaną osobę.

Komfort pobytu

Sylwester w górach to szansa na ciekawe spędzenie przerwy świątecznej. Tutaj na pewno nie będziemy narzekać na nudę. Pomysły na spędzenie wolnego czasu będą pojawiały się same. Na zapalonych narciarzy czekają stoki. Dla dzieci możemy zorganizować jazdę na sankach lub tradycyjny kulig zapewniający moc wrażeń. Do dyspozycji gości pozostaje bardzo rozbudowana baza noclegowa. Praktycznie każdy hotel czy pensjonat ma przygotowaną specjalną ofertę sylwestrową. Obiekty oferują nam nie tylko Bal Sylwestrowy na najwyższym poziomie, ale również pełne wyżywienie, a także strefy wellness&spa oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców wiele obiektów organizuje strefy zabaw dla dzieci oraz opiekę podczas nocy sylwestrowej. Kinder bal na pewno spodoba się najmłodszym, a w tym czasie rodzice będą mogli szaleć na parkiecie do białego rana.

>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE OFERTY<<

Opcja dla każdego

Zapewne zastanawiacie się, czy Sylwester w górach to dobra opcja dla każdego? Lista atrakcji jest tak długa, że bez względu na wiek czy upodobania, znajdziemy idealny sposób spędzenia czasu. Podziwianie pięknych widoków oraz białe szaleństwo na stokach, a także spokojne przejażdżki czy długie spacery…możliwości jest mnóstwo. Już jesienią warto rozpocząć przeglądanie atrakcyjnych pakietów sylwestrowych, które przygotowały dla nas górskie obiekty noclegowe. Większość z nich to oferty kilkudniowe, z wyszczególnioną listą atrakcji. Rezerwując obiekt w tym momencie, możemy mieć pewność, że nikt nas nie ubiegnie. W grudniu będziemy mogli spokojnie zająć się przygotowaniami do świąt. Natomiast po świątecznych ucztach z radością, pełni energii, wyruszymy w podróż ku niezapomnianej zabawie w gronie najbliższych.

Hotel Premium