Zespół muzyczny prezentujący światowe standardy, te oczywiste i znane od wielu lat i grane chętnie na sylwestra, czy nowe hity z ostatnich dwóch, trzech lat? Znakomite jedzenie serwowane przez nasz team, który lubi, kocha przygotowywać to co najlepsze na jedyny taki i wyjątkowy wieczór, jakim jest noc z 31 grudnia na 1 stycznia? Dzieci, które pod okiem animatorów ze specjalnie przygotowanym programem i specjalnie przygotowanym menu również wchodzą w ten nowy rok w ten wyjątkowy wieczór?

To wszystko w Hotelu Wisłą Premium. Szanowni Państwo, na powitanie Nowego Roku 2023/2024 przygotowaliśmy specjalny pakiet, w którym na ten czas proponujemy:

  • Zaraz po przyjeździe i po zakwaterowaniu w naszych komfortowych, wygodnych i częściowo nowo-wyremontowanych pokojach zapraszamy na „specjalne wzmocnienie”;
  • 30 grudnia dla naszych gości, którzy będą chcieli zaznajomić się z Wisłą i jej okolicami mamy propozycję skorzystania z naszej odpłatnej oferty kuligu, liczymy, że w tym roku pogoda będzie nam sprzyjać, tak wskazują wszystkie długoterminowe prognozy pogody;
  • Kto nie zdecyduje się na kulig zapraszamy do korzystania z naszej strefy relaksu, w której znajdują się dwie sauny: sucha i parowa, osobiście polecamy skorzystanie z obu opcji przed długą nocą z 31 grudnia na 1 stycznia. Sauna to nie tylko błogi relaks, ale także pozytywny wpływ na ciało. Oczyszcza je z toksyn, wspomaga przemianę materii, a tym samym odchudza. Hartuje organizm, a po wysiłku zmniejsza napięcie w mięśniach.
  • Kto woli wyjątkowe odprężenie zapraszamy do naszego dużego jacuzzi, tam w rodzinnym gronie lub razem ze znajomymi można omówić dokładnie strategię tego wyjątkowego wieczoru. Masaż bąbelkowy relaksuje ciało i umysł, likwidując napięcia i stres.
  • Jeśli ktoś woli ciszę i koncentrację, to nasza grota solna jest dla niego wyjątkowym i zdecydowanie najtrafniejszym wyborem. W grocie powietrze dzięki soli jest zjonizowane, co wpływa pozytywnie na organizm.
  • 31 grudnia już od samego rana będą trwały przygotowania do naszej wspólnej imprezy, hucznego Sylwestra w Wiśle. Kiedy Państwo będziecie kosztować naszego, jak zawsze wyjątkowego, śniadania nasza ekipa będzie przygotowywała naszą salę konferencyjno-bankietową do powitania Nowego Roku 2024!
  • Do rozpoczęcia Balu Sylwestrowego jest jeszcze parę godzin. Zapraszamy na spacer po Wiśle i okolicach, może zakup sylwestrowej kreacji? Kto zostanie w hotelu proponujemy skorzystanie z naszej oferty związanej z zabiegami, które ukoją, rozluźnią i przygotują na ta wyjątkową noc. Mocno polecamy masaże dla dwojga, masaż relaksacyjny lub klasyczny. Masaż częściowy i masaż twarzy, stóp i akupresura to zawsze mocne pozycje w naszym menu 😊
  • W związku z tym, że Huczny Bal Sylwestrowy rozpocznie się dopiero o godzinie 20:00, zapraszamy w ramach naszej oferty o godzinie 14:00 (do godziny 16:00) na specjalny lunch, który pozwoli przygotować Państwa formę na nadchodzący wieczór.
  • Godzina 20:00 to czas kiedy rozpoczniemy nasz Huczny Bal Sylwestrowy. Powitamy Państwa prezentem i lampką szampana na wejście w pięknie przystrojonej Sali. Cały nasz zespół będzie serwował Państwu wyjątkowe menu, specjalnie przygotowane na ten wieczór. W trakcie Balu na żywo będzie grał dla Państwa nasz zespół muzyczny, który przygotował słynne standardy muzyczne z całego świata, te oczywiste, ale tak samo hity z ostatnich lat, które muszą znaleźć się w repertuarze muzycznym na ostatnia noc starego roku.
  • O tej samej porze rozpocznie się Balik dla naszych najmłodszych gości. Opiekę nad dziećmi będą sprawowali profesjonalni animatorzy, którzy przygotowali specjalny program. Dzieci będą również miały przygotowane specjalne menu, to co lubią najbardziej….

Następnego dnia… Śniadanie Noworoczne wydłużymy po naszej hucznej zabawie aż do godziny 12

Podczas obiadokolacji w Nowy Rok zaplanowaliśmy dla Państwa występ Kapeli Regionalnej „BESKIDZCY ZBÓJE” na żywo o godzinie 17:15.

Dlatego warto z nami zostać do 2 stycznia 2024 roku!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego jedynego i wyjątkowego wieczoru w naszym Hotelu Wisła Premium.

Hotel Premium