Andrzejki to święto mające w Polsce długą tradycję. Na początku panny wróżyły sobie informację dotyczące przyszłych mężów. Tradycja jednak ewoluowała i dziś w Andrzejki bawią się nie tylko panny ale także i mężczyźni. To zwykle taneczny wieczór z atrakcją jaką są wróżby.

Dlaczego warto spędzić Andrzejki w górach?

Zabawa Andrzejkowa
Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia i ucieczki do codzienności. Andrzejki organizowane w górach to zwykle zabawa z DJ – świetna zabawa taneczna prowadzona jest wodzireja oraz góralskie menu, aby zakosztować lokalnego kolorytu. Dla Gości przewiduje się również atrakcje jak lanie wosku czy wróżenie z kart, tak aby wieczór był wesoły i niezapomniany.

>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE OFERTY<<

Weekend w górach
Weekend w górach to idealna forma relaksu od natłoku pracy. Ośrodki wypoczynkowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości oferują weekendowe pobyty z wyżywieniem oraz zabawą w Andrzejki. Góry to cisza, spokój, szlaki spacerowe, czyli wszystko co potrzebne do odpoczynku od pędzącego miasta.

Relaksujące SPA
Coraz więcej ośrodków oferuje jako uzupełnienie także ofertę SPA – sauny, jacuzzi i zabiegi. Cieszy się ona coraz większa popularnością wśród gości. Relaks w spa to idealne zakończenie aktywnego dnia. Hotele oferują wypożyczalnie rowerów, kijków nordic walking zatem weekend w górach można spędzić aktywnie za dnia i relaksująco wieczorem.

Weekendy Andrzejkowe w górach to pozycja coraz bardziej popularna. Obiekty dbają o atrakcje dla gości i prześcigają się w propozycjach pobytowych. Góry to zawsze dobre miejsce na relaks a w połączeniu z ciekawą ofertą – trudno znaleźć wymówkę by góry się nie wybrać!

Hotel Premium