Wisła to bardzo atrakcyjny kierunek nie tylko wakacyjny i zimowy, ale całoroczny. Zimą oferuje kilkanaście stoków o różnym poziomie trudności, latem piękne góry. Niewątpliwą atrakcją jest również największy Aquapark Wisła na Śląsku Cieszyńskim – Tropikana. Jest o kompleks znajdujący się w Hotelu Gołębiewskim. Jakie atrakcje na nas czekają?

BASENY
Znajdziemy tutaj łącznie 3 baseny. Największy z 5 torami jest basen pływacki, jego głębokość sięga ponad 2 metrów. Kolejny to basen typowo rekreacyjny z falami i biczami wodnymi. Jest również jeden z hydromasażem oraz brodzik dla dzieci. W lecie dostępny jest również taras z leżakami z widokiem na Wisłę.

JACUZZI
Łącznie do dyspozycji jest 8 wanien z różnymi zapachami, między innymi: ługowa, morska solanka, borowinowa czy wapniowo- magnezowa. W Parku Tropikana są również jacuzzi zewnętrzne, z których można korzystać cały rok.

>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE OFERTY<<

SAUNY i Strefa Relaksu
W Parku znajdziecie sauny suche o nutach zapachowych takich jak kosodrzewina czy eukaliptus, sauny parowe a także mały basen z zimną wodą – w sam raz po saunowaniu. Jest również grota z temperaturą sięgającą 0°C. W strefie odpoczynku znajduje się jaskinia solna i pokoje rekreacyjne ze światłoterapią i tężniami.

POZOSTAŁE
Aquapark posiada zjeżdżalnie o różnej długości i trudności dla dzieci i dorosłych, siłownia, basen z falą a także brodziki.

Hotel Premium