Góry w lecie to tak samo atrakcyjny kierunek turystyczny jak morze. Północ ciągnie na południe i odwrotnie. Góry do zaoferowania mają nie tylko widoki i dzikie przełęcze. Ośrodki wypoczynkowe wyposażone są coraz lepiej zapewniając swoim Gościom coraz więcej atrakcji także na miejscu. Poznaj 5 pomysłów na odpoczynek w górach!

Grillowanie
Czy jest na Sali ktoś kto nie lubi dobrze zamarynowanej i upieczonej karkówki ? Grillowanie to jedno z ulubionych letnich zajęć Polaków. W górach przy pensjonatach, domach wczasowych czy hotelach bardzo często znajdują się koliby lub wiaty grillowe w których można odpocząć po wędrówkach właśnie grillując. Często również w wyznaczonych miejscach, blisko szlaków znajdują się wyznaczone paleniska.

>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE OFERTY<<

Spacery
Góry to nie tylko wymagające przełęcze, to także szutrowe drogi o różnym poziomie trudności z różnymi poziomami wzniesień. Są to bezpieczne szlaki, na których często znajdują się także atrakcje turystyczne. Brak pośpiechu, piękne widoki, relaksujący spacer to idealna propozycja na górski wypoczynek.

Wycieczki rowerowe
Niezależnie od tego czy to szalone MTB czy prosta, widokowa trasa szutrowa – każdy adept dwóch kółek znajdzie szanse na odpoczynek w górach. Zwykle gospodarze mają wiedzę i doradzą jaką trasę dobrać najlepiej – w zależności od umiejętności. Rowerów nie trzeba wozić ze sobą przez całą Polskę. Szeroki wybór wypożyczalni, nawet w Hotelach i Ośrodkach sprawi, że można zdecydować się na tą atrakcję nawet w ostatniej chwili.

SPA
Coraz więcej obiektów posiada w swojej ofercie usługi SPA. Wynika to nie tylko z faktu, że Polacy się bogacą i dbają o siebie. Również dlatego, że to niezwykle relaksujące. W ofertach SPA znajdują się usługi dla Pań i Panów: masaże, peelingi, zabiegi na twarz, zabiegi na ciało a także malowanie paznokci czy fryzjer. Nic nie może się równać godzinnemu masażowi relaksacyjnemu pachnącym i kojącym olejkiem. 😊

Atrakcje na miejscu
Hotele, ośrodki czy pensjonaty dbają również o to aby Goście na miejscu zawsze mieli alternatywę – na przykład w przypadku braku pogody. Standardem jest właściwie bilard czy ping pong. Coraz częściej także piłkarzyki czy place zabaw dla dzieci. W obiektach wyższych kategorii bardzo często są również projekcje filmów, książki, gry karciane i towarzyskie. Dobry drink i wspólna zabawa w Twistera czy Ego gwarantują świetną zabawę!

Hotel Premium