Wisła zazwyczaj kojarzy nam się głównie z centrum miasta, Skocznią im. Adama Małysza. Ktoś o większej wiedzy geograficznej wskaże na mapie atrakcji Baranią Górę, Kubalonkę, piękną drogę do Istebnej czy Koniakowa. My jednak na pobyt w tych stronach Beskidu Śląskiego polecamy chyba mniej znane, a naprawdę przyjemne, spokojne i dostępne dla każdego miejsca. Wisła jest bardzo dobrze skomunikowana z całą górnośląską aglomeracją. W bardzo prosty sposób można się tutaj dostać zarówno samochodem jak i pociągiem. Przez ostatnie inwestycje drogowe praktycznie z każdego miejsca w Polsce dojazd jest zdecydowanie prostszy aniżeli było to przed okresem pandemii.

My serdecznie zapraszamy do bardzo spokojnej i malowniczej części Wisły, w której mieści się nasz Hotel WISŁA Premium. Jesteśmy kameralnym hotelem, który na wakacje proponuje naszym gościom, oprócz atrakcyjnych cen na bazie bed and breakfast lub specjalnych pakietów pobytowych zawierających śniadania i kolacje, wiele atrakcji.


Szczególnie w tym roku zadbaliśmy, aby rodziny z dziećmi miały wyjątkowe warunki pobytu, zarówno pod kątem przedstawionego do dyspozycji produktu, jak również pod kątem cenowym dla rodziców. Wszyscy przecież odczuwamy skutki związane z makroekonomią. Dlatego w tym roku dzieci od 0 do 5 roku życia włącznie są u nas goszczone bezpłatnie. Dzieci w wieku od 6 do 14 lat włącznie w przypadku gdy śpią na łóżku z rodzicami obowiązuje opłata za wyżywienie, jeśli dziecko w tym przedziale wiekowym śpi na dostawce będą naliczone niepełne opłaty za dostawkę wraz z wyżywieniem.


Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie komfort rezerwacji online, przygotowaliśmy dodatkową ofertę specjalną, dzięki której Wakacje Wisła będą tańsze o kilkadziesiąt zł za każdą dobę. Wystarczy że zarezerwujesz pobyt online przez naszą stronę internetową, a nowa, zrabatowana cena sama się naliczy.
Ponadto dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy program animacji, które w okresie lata będą odbywały się u nas w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Każdorazowo w hotelu, ale także na mediach społecznościowych będziemy prezentować harmonogram atrakcji jakie przygotowali dla dzieci nasi Animatorzy. Będą konkursy, gry i zabawy, będzie stworzona „Wakacyjna Galeria Dzieci”, a najlepsze trzy prace po zakończonych wakacjach zostaną nagrodzone upominkami. Jakimi? To niespodzianka, ale na pewno związana z regionem i naszym hotelem.


W każdy czwartek będziemy starać się rozwijać kulinarne zdolności naszych najmłodszych gości. Przewidujemy warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni Hotelu Wisła Premium. Godziny warsztatów są przewidziane na popołudniową porę po to by wszyscy zdążyli wrócić z innych aktywności.
Kulinarnie – regionalnie – będziemy Państwa raczyć co wtorek. W ten dzień będziemy organizować kolacje grillowe. W państwa obecności nasi kucharze będą przygotowywać najrozmaitsze potrawy, dające się usmażyć na grillu. Nie zabraknie regionalnych kiełbas, karczku, popularnych szaszłyków czy warzyw z grilla. Wszystko oczywiście z najlepszymi dodatkami.


Dla osób lubiących miasta proponujemy przynajmniej część dnia spędzić w Wiśle. Do centrum Wisły i z powrotem udać się Państwo możecie naszym busem, który będzie kursował wg ustalonego harmonogramu dostępnego w naszej recepcji hotelowej. Centrum Wisły nie jest zbyt duże i zwiedzanie nie pochłania zbyt dużo czasu. Kolejną część dnia możemy wędrować łagodnym i prostym szlakiem niebieskim do Schroniska na Soszowie. Szlak jest bardzo obfity w piękne widoki, szczególnie latem. Dojście do schroniska, pokonując 3,1 km powolnym tempem, wyniesie ok. 90 minut.
Wspominaliśmy również na początku o przepięknej panoramicznej drodze w kierunku Istebnej i do Koniakowa, gdzie oprócz słynnych na całym świecie koronek znakomitą atrakcją jest oryginalny pokaz pasterstwa z hodowla owiec i produkcją serów regionalnych.


Po tak intensywnych dniach w hotelu czekają na Państwa również inne atrakcje. Do Państwa dyspozycji mamy grotę solną, jacuzzi oraz dwie sauny – suchą i parową. Regularne kąpiele w saunie wywierają pozytywny wpływ na organizm człowieka, zwłaszcza układ odpornościowy, nerwowy, oddechowy, hormonalny, sercowo-naczyniowy oraz kostno-stawowy. W hotelu znajduje się także: wypożyczalnia rowerów (płatna), bezpłatny bilard, kijki nordic walking, książki, gry planszowe, towarzyskie i karciane, szachy i warcaby.


Jesteśmy przekonani, że również w tym roku, Tydzień Kultury Beskidzkiej wpłynie bardzo pozytywnie na Wakacje w Wiśle. Wczasy w Wiśle w naszym Hotelu WISŁA Premium będą niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich naszych gości. Do zobaczenia już bardzo niedługo w Hotelu WISŁA Premium podczas Wakacji 2023. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Spotkajmy się w Wiśle.

Hotel Premium