Majówka w polskich górach

Długi weekend majowy to czas, na który czekamy przez cały rok. Pierwszy weekend maja już niebawem, dlatego już teraz warto zastanowić się nad wyborem najlepszego miejsca na rozkoszowanie się pierwszymi promieniami majowego słońca. Według nas idealnym pomysłem jest majówka w górach! Dlaczego? Wszystko wyjaśnimy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

More…

Wielkanoc w górach

Święta Wielkiej Nocy to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i najbliższymi. Dlatego warto zadbać, by ten czas był naprawdę wyjątkowy. Od kilku lat coraz większą popularnością cieszy się spędzanie okresu świątecznego poza domem. Według nas jednym z najlepszych pomysłów jest Wielkanoc w górach. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, dlaczego warto wybrać się na Święta Wielkiej Nocy właśnie w ten rejon.

More…

Sylwester w górach, sylwester w Wiśle, Sylwester z huczna zabawą sylwestrową aż do rana?

Zespół muzyczny prezentujący światowe standardy, te oczywiste i znane od wielu lat i grane chętnie na sylwestra, czy nowe hity z ostatnich dwóch, trzech lat? Znakomite jedzenie serwowane przez nasz team, który lubi, kocha przygotowywać to co najlepsze na jedyny taki i wyjątkowy wieczór, jakim jest noc z 31 grudnia na 1 stycznia? Dzieci, które pod okiem animatorów ze specjalnie przygotowanym programem i specjalnie przygotowanym menu również wchodzą w ten nowy rok w ten wyjątkowy wieczór?

More…

Wakacje w Wiśle 2023 w Hotelu Wisła Premium

Wisła zazwyczaj kojarzy nam się głównie z centrum miasta, Skocznią im. Adama Małysza. Ktoś o większej wiedzy geograficznej wskaże na mapie atrakcji Baranią Górę, Kubalonkę, piękną drogę do Istebnej czy Koniakowa. My jednak na pobyt w tych stronach Beskidu Śląskiego polecamy chyba mniej znane, a naprawdę przyjemne, spokojne i dostępne dla każdego miejsca. Wisła jest bardzo dobrze skomunikowana z całą górnośląską aglomeracją. W bardzo prosty sposób można się tutaj dostać zarówno samochodem jak i pociągiem. Przez ostatnie inwestycje drogowe praktycznie z każdego miejsca w Polsce dojazd jest zdecydowanie prostszy aniżeli było to przed okresem pandemii.

More…

Skoki w Wiśle letnie i zimowe. Oferta noclegowa.

Skoki w Wiśle z pewnością, są tym, co przyciąga turystów. Sport ten był bardzo popularny w naszym kraju, zanim jeszcze pojawił się Adam Małysz, ale skoczek z Wisły sprawił, że na zawody w skokach zaczęły przyjeżdżać tłumy turystów. Następcy skoczka z Wisły dbają o to, aby polskim kibicom nie zabrakło wrażeń i kontynuują dzieło Małysza.
More…

Restauracje w Wiśle – Kulinaria Beskidu Śląskiego

Restauracje w Wiśle, czyli Kulinaria Beskidu Śląskiego – Wisła słynie głównie ze szlaków górskich, stoków narciarskich i Adama Małysza. Na przestrzeni lat jednak mocno się rozwinęła, w tym także oferując coraz to więcej pod względem gastronomicznym. Restauracje w Wiśle to już nie tylko karczmy z jadłem drwala!
More…

Hotel Premium