Wakacje w Wiśle 2023 w Hotelu Wisła Premium

Wisła zazwyczaj kojarzy nam się głównie z centrum miasta, Skocznią im. Adama Małysza. Ktoś o większej wiedzy geograficznej wskaże na mapie atrakcji Baranią Górę, Kubalonkę, piękną drogę do Istebnej czy Koniakowa. My jednak na pobyt w tych stronach Beskidu Śląskiego polecamy chyba mniej znane, a naprawdę przyjemne, spokojne i dostępne dla każdego miejsca. Wisła jest bardzo dobrze skomunikowana z całą górnośląską aglomeracją. W bardzo prosty sposób można się tutaj dostać zarówno samochodem jak i pociągiem. Przez ostatnie inwestycje drogowe praktycznie z każdego miejsca w Polsce dojazd jest zdecydowanie prostszy aniżeli było to przed okresem pandemii.

More…

Skoki w Wiśle letnie i zimowe. Oferta noclegowa.

Skoki w Wiśle z pewnością, są tym, co przyciąga turystów. Sport ten był bardzo popularny w naszym kraju, zanim jeszcze pojawił się Adam Małysz, ale skoczek z Wisły sprawił, że na zawody w skokach zaczęły przyjeżdżać tłumy turystów. Następcy skoczka z Wisły dbają o to, aby polskim kibicom nie zabrakło wrażeń i kontynuują dzieło Małysza.
More…

Restauracje w Wiśle – Kulinaria Beskidu Śląskiego

Restauracje w Wiśle, czyli Kulinaria Beskidu Śląskiego – Wisła słynie głównie ze szlaków górskich, stoków narciarskich i Adama Małysza. Na przestrzeni lat jednak mocno się rozwinęła, w tym także oferując coraz to więcej pod względem gastronomicznym. Restauracje w Wiśle to już nie tylko karczmy z jadłem drwala!
More…

Andrzejki w górach

Andrzejki to święto mające w Polsce długą tradycję. Na początku panny wróżyły sobie informację dotyczące przyszłych mężów. Tradycja jednak ewoluowała i dziś w Andrzejki bawią się nie tylko panny ale także i mężczyźni. To zwykle taneczny wieczór z atrakcją jaką są wróżby. More…

Aquapark Wisła – Tropikana

Wisła to bardzo atrakcyjny kierunek nie tylko wakacyjny i zimowy, ale całoroczny. Zimą oferuje kilkanaście stoków o różnym poziomie trudności, latem piękne góry. Niewątpliwą atrakcją jest również największy Aquapark Wisła na Śląsku Cieszyńskim – Tropikana. Jest o kompleks znajdujący się w Hotelu Gołębiewskim. Jakie atrakcje na nas czekają?
More…

5 pomysłów na odpoczynek w górach

Góry w lecie to tak samo atrakcyjny kierunek turystyczny jak morze. Północ ciągnie na południe i odwrotnie. Góry do zaoferowania mają nie tylko widoki i dzikie przełęcze. Ośrodki wypoczynkowe wyposażone są coraz lepiej zapewniając swoim Gościom coraz więcej atrakcji także na miejscu. Poznaj 5 pomysłów na odpoczynek w górach!
More…

Hotel Premium