Koniec roku to zawsze gorący okres w pracy. To również okres, w którym większość firm organizuje spotkania przy wigilijnym stole. Coraz większą popularnością cieszy się Wigilia w górach. Takie wspólne świętowanie to doskonała okazja do integracji pracowników czy też podziękowanie dla klientów i kontrahentów. Przy pięknie nakrytym stole, pełnym świątecznych smakołyków zapominamy o codzienności i dajemy się ponieść magicznej atmosferze.

Wyjątkowy świąteczny klimat

Grudzień to czas podsumowań, także w pracy. Boże Narodzenie w górach dla całego zespołu to nie tylko atrakcja, ale przede wszystkim integracja. To czas kiedy poza biurem wszyscy pracownicy mogą spędzić wspólnie czas, bez stresu o naglące terminy lub zadania. W Polsce wspólna, firmowa Wigilia w górach cieszy się coraz większym powodzeniem.

Szkolenia, konferencje, udział w sympozjach i nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników to dominujący trend w polskich firmach. Pracodawcy dostrzegają dziś konieczność rozwoju pracowników i bardzo chętnie w ten rozwój inwestują. Doskonałą opcją jest połączenie konferencji czy szkolenia z wyjazdem integracyjnym, który poprawia relacje między pracownikami i pozwala im na bardziej owocną współpracę w przyszłości. To dobry pomysł z jeszcze jednego powodu. Szkolenie w trakcie wyjazdu integracyjnego nie kojarzy się pracownikom wyłącznie z wysiłkiem i pracą. Zdobywanie wiedzy połączone z zabawą i przyjemnością to dużo lepsze skojarzenie.

>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE OFERTY<<

Organizacja konferencji, jako wyzwanie logistyczne

Organizacja konferencji lub szkolenia wiąże się nie tylko z przygotowaniem merytorycznym np. zadbaniem o ciekawe prelekcje czy zajęcia. To również spore przedsięwzięcie logistyczne. Organizator ma do ustalenia mnóstwo szczegółów takiego spotkania. Konieczna jest przy tym, oczywiście, stosowna wiedza oraz doświadczenie. Przede wszystkim, zaś niezbędny jest czas, którego w wielu firmach po prostu brakuje. Dlatego coraz bardziej popularne są usługi profesjonalistów, którzy zajmują się kompleksową organizacją konferencji.

Konferencja w górach? Dlaczego nie?!

Liczba pensjonatów, hoteli i innych obiektów noclegowych w górach rośnie z każdym rokiem. Ich właściciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że aby wygrać z konkurencją, muszą oferować paletę usług wykraczających daleko poza nocleg. Wiele z obiektów posiada, więc doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne. Są to przede wszystkim duże, przestronne sale, umożliwiające organizację spotkania nawet dla kilkuset osób. Ale to nie wszystko. Równie ważne jest wyposażenie sali oraz całe zaplecze techniczne np. sprzęt nagłaśniający czy sprzęt audio-video.

Wigilia w górach może stanowić idealne połączenie wykładów i zajęć z prawdziwy relaksem oraz wypoczynkiem. Samo obcowanie z pięknymi krajobrazami, świeże górskie powietrze i bliskość przyrody pozytywnie wpływa na uczestników spotkania. Nie wspominając o dodatkowych atrakcjach, których również nie brakuje. Konferencje w górach mają jeszcze jedną zaletę. Można je zorganizować praktycznie o każdej porze roku. Góry są przecież równie atrakcyjne latem, jak i zimą. Hotele czy pensjonaty w górach posiadają z reguły bardzo atrakcyjną lokalizację. Ich położenie jest kluczowe dla przyciągnięcia większej liczby gości.

Profesjonalna obsługa na każdym poziomie

Wigilia w górach, zwłaszcza w atrakcyjnym hotelu, ma szereg niewątpliwych zalet. Po pierwsze wybierając obiekt, dysponujący profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, organizator oszczędza sobie problemów związanych z zapewnieniem odpowiedniej ilości miejsc dla uczestników czy wynajęciem niezbędnego sprzętu. Drugą zaletą, jest fakt, że nie musi rezerwować dodatkowo noclegu dla gości w pobliżu miejsca, w którym odbywa się konferencja. Po trzecie to ogromne ułatwienie dla samych uczestników, którzy wszystko mają na miejscu. Dodatkowo, hotele w ramach pakietów konferencyjnych, pozwalają na korzystanie przez uczestników konferencji z rozmaitych udogodnień dostępnych na terenie obiektu np. basenu czy strefy SPA. Hotele zapewniają także dodatkowe atrakcje. Zimą może to być kulig czy jazda na nartach, latem ognisko lub wyjście na jeden z okolicznych szlaków.

Hotel Premium